CERTIFICATE OF COMPLIANCE

Компанія УКРКАРТ із 2007 року щорічно підтверджує статус сумісності зі стандартом PCI DSS у офіційного аудитора QSA (Qualified Security Assessor) — міжнародної компанії Compliance Control.

 cert 2021

PIN SECURITY

Вимоги PCI PIN Security Requirements розроблені для захисту ПІН-кодів при здійсненні транзакцій через банкомати та інші термінальні пристрої, що працюють з банківськими платіжними картками (POS-термінали), а також банківські установи та торгові підприємства.

Реалізація вимог даної програми дозволяє забезпечити захист ПІН-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомата або термінала до обробки в платіжних системах еквайра та емітента.

Компанія УКРКАРТ неухильно дотримується зазначених вимог, що підтверджується публікацією інформації про виконання вимог PIN Security Program на офіційному сайті зареєстрованих сервіс-провайдерів

ORACLE-ПАРТНЕРСТВО

Компанія УКРКАРТ є офіційним партнером Oracle з 2003 року. Корпорація - найбільший у світі постачальник корпоративного програмного забезпечення. Це перша компанія, що розробила корпоративне програмне забезпечення, СУБД (систему управління базами даних), технології сховищ даних і рішення для бізнес-аналізу, а також інтегрованих платформ сервера аплікацій, повністю інтегрованих з Інтернету і мобільними мережами.

Продукти Oracle працюють на різноманітних апаратних платформах і операційних системах. Компанія має понад 230 000 підприємств-клієнтів у більш ніж 145 країнах світу. Корпорація була заснована в 1977 р. у Каліфорнії. Штаб-квартира Oracle розташована в Редвуд Шорс, Каліфорнія.

Флагманський програмний продукт УКРКАРТ - система «Модуль емітента BCZ-CARD+», що розроблена та працює на базі програмних продуктів Oracle.

Статус партнера дає УКРКАРТ право продавати всю лінійку програмних продуктів Oracle, надавати технічну підтримку та послуги з їх адміністрування. 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІД НБУ

Платіжна система УКРКАРТ успішно працює на українському ринку з 2001 року. В березні 2015 р. Національний банк України погодив оновлені правила платіжної системи, про що надав відповідне Свідоцтво та виклав інформацію на офіційному сайті.

Разом із тим Національний банк України зареєстрував АТ УКРКАРТ як оператора послуг платіжної інфраструктури, що володіє найбільшою в Україні кількістю статусів – процесинг, кліринг, інформаційний еквайр та технічний еквайр.

from nbu

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КРИПТОСИСТЕМ ТА ЗАСОБІВ КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ

licenziya kripto