Головне меню

Новини

1 червня 2018 року відбулася щорічна «Конференція УКРКАРТ 2018», яка зібрала понад 50 учасників, серед яких представники 14 банків-партнерів УКРКАРТ і ПАТ «УКРПОШТА».

06 липня 2018

Компанією УКРКАРТ пройдено планові аудити та отримано сертифікати PCI DSS(Payment Card Industry Data Security Standard) та вимогам PCI PIN Security Requirements, які є черговими підтвердженнями повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

21 травня 2018

Компанія «УКРКАРТ» розробила і впровадила спеціалізоване програмне забезпечення «Symmetric Key Manager».

24 квітня 2018

Шановні акціонери, інформація про ЗЗА знаходиться за посиланням "Повідомлення про проведення Загальних зборів від 24.04.2018".

2017 рік підтвердив позитивні очікування в частині пожвавлення економіки країни і відновлення активності в фінансовому секторі. Як результат, Компанія УКРКАРТ розширила свою присутність на ринку ІТ-послуг та консалтингу в сфері платіжних сервісів.

13 лютого 2018

У січні 2018 року компанією УКРКАРТ було завершено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Verifone. Процесинговий центр УКРКАРТ спільно з компанією ІНПАС ІНТЕРНЕШИНАЛ ВЕСТ  сертифікували POS-термінали лінійки VX Evolution для проведення операцій в касах банківських відділень,  відповідно до вимог платіжних систем в терміналі можуть обслуговуватися  контактні і безконтактні картки.

01 лютого 2018

У грудні 2017 року, компанією УКРКАРТ було проведено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Ingenico останньої моделі.

30 січня 2018

АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» розпочав надавати своїм клієнтам послуги з прийому платежів через мережу кіосків самообслуговування (ПТКС).

18 грудня 2017

У листопаді 2017 року клієнти Промінвестбанку отримали можливість проводити операції з використанням технології 3D-Secure

30 листопада 2017

Станом на жовтень 2017 року ще низка українських банків поповнила ряди учасників Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

23 листопада 2017

«БАНК АЛЬЯНC» (ПАТ «БАНК АЛЬЯНС») оголосив про початок комплексної співпраці з «УКРКАРТ» (АТ «УКРКАРТ») в частині емісії та еквайрингу платіжних карт НПС «ПРОСТІР».

09 листопада 2017

«RwS bank» оголосив про початок емісії платіжних карт Національної платіжної системи «ПРОСТІР» з чіпом міжнародного стандарту EMV CPA. Співробітниками УКРКАРТ і НБУ в найкоротші терміни, була проведена сертифікація чіпових карт НПС «ПРОСТІР», ініційована Банком. Карти виготовлені на підприємстві «Поллі-Сервіс» з використанням чіпового продукту Liger CPA. Підготовку чіпових даних здійснює УКРКАРТ.

28 серпня 2017

«RwS bank» (ПАТ «РВС БАНК») оголосив про початок комплексної співпраці з АТ «УКРКАРТ» в частині емісії і еквайрингу платіжних карт НПС «ПРОСТІР». В результаті підключення «RwS bank» отримав можливість розвивати нові напрямки бізнесу в рамках платіжної системи «ПРОСТІР».

04 липня 2017

Компанією УКРКАРТ пройдено плановий аудит та отримано сертифікат PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), який є черговим підтвердженням повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

02 червня 2017

В п'ятницю 26 травня відбулася чергова щорічна конференція УКРКАРТ. Темою стали підсумки і результати роботи компанії в 2016 році, майбутні плани її розвитку, впровадження нових сервісів і продуктів, включаючи проект міграції на нове процесингове рішення.

31 травня 2017

m banking

СМС-інформування

Новини

Усі новини