Головне меню

Новини

Компанією УКРКАРТ пройдено плановий аудит та отримано сертифікат PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) Service Provider Level 1, якій є черговим підтвердженням повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

03 липня 2019

З 1-го лютого 2019 року мобільний додаток «UKRCARD» став доступним для всіх бажаючих у Google Play. Додаток вже можуть встановити власники мобільних телефонів з операційною системою Android (версія 4.4 та вище). Незабаром з’явиться додаток і для користувачів операційної системи іOS (версія 9 та вище).

04 лютого 2019

У 2018 році наша команда сконцентрувалася на міграції карткових програм існуючих клієнтів на нову процесингову платформу, також ми приділили велику увагу запуску в промислову експлуатацію нових продуктів та IT-сервісів.  Так, нові клієнти компанії ПАТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «Укрпошта», ПАТ «РВС Банк», ПАТ «СКАЙ БАНК» виконали запуск власних карткових продуктів саме на системі SmartVista. Впровадження інтеграційних програмних продуктів BCZ-Connector та UAPI набирає обертів і коефіцієнт покриття ними клієнтської бази компанії вже перевищив 30%.

10 січня 2019

Компанія «УКРКАРТ» у листопаді 2018 року завершила сертифікацію з підключення  банків-емітентів, афілійованих учасників Mastercard Worldwide до платформи платіжної системи Automatic Billing Updater (ABU).

28 грудня 2018

1 червня 2018 року відбулася щорічна «Конференція УКРКАРТ 2018», яка зібрала понад 50 учасників, серед яких представники 14 банків-партнерів УКРКАРТ і ПАТ «УКРПОШТА».

06 липня 2018

Компанією УКРКАРТ пройдено планові аудити та отримано сертифікати PCI DSS(Payment Card Industry Data Security Standard) та вимогам PCI PIN Security Requirements, які є черговими підтвердженнями повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

21 травня 2018

Компанія «УКРКАРТ» розробила і впровадила спеціалізоване програмне забезпечення «Symmetric Key Manager».

24 квітня 2018

Шановні акціонери, інформація про ЗЗА знаходиться за посиланням "Повідомлення про проведення Загальних зборів від 24.04.2018".

2017 рік підтвердив позитивні очікування в частині пожвавлення економіки країни і відновлення активності в фінансовому секторі. Як результат, Компанія УКРКАРТ розширила свою присутність на ринку ІТ-послуг та консалтингу в сфері платіжних сервісів.

13 лютого 2018

У січні 2018 року компанією УКРКАРТ було завершено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Verifone. Процесинговий центр УКРКАРТ спільно з компанією ІНПАС ІНТЕРНЕШИНАЛ ВЕСТ  сертифікували POS-термінали лінійки VX Evolution для проведення операцій в касах банківських відділень,  відповідно до вимог платіжних систем в терміналі можуть обслуговуватися  контактні і безконтактні картки.

01 лютого 2018

У грудні 2017 року, компанією УКРКАРТ було проведено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Ingenico останньої моделі.

30 січня 2018

АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» розпочав надавати своїм клієнтам послуги з прийому платежів через мережу кіосків самообслуговування (ПТКС).

18 грудня 2017

У листопаді 2017 року клієнти Промінвестбанку отримали можливість проводити операції з використанням технології 3D-Secure

30 листопада 2017

Станом на жовтень 2017 року ще низка українських банків поповнила ряди учасників Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

23 листопада 2017

«БАНК АЛЬЯНC» (ПАТ «БАНК АЛЬЯНС») оголосив про початок комплексної співпраці з «УКРКАРТ» (АТ «УКРКАРТ») в частині емісії та еквайрингу платіжних карт НПС «ПРОСТІР».

09 листопада 2017

m banking

СМС-інформування

Новини

Усі новини