Спеціалісти УКРКАРТ розробили програмне ядро для онлайн-платформи з дистрибуції авторських прав на музичну продукцію. Замовник проекту – Український авторський сервіс.

 

Як пояснив принцип роботи онлайн-платформи один із її засновників Владислав Міцовський, автор чи виконавець розміщує свої музичні композиції в онлайн-доступі для придбання ліцензії на їхнє комерційне використання. При цьому він контролює процес поширення треків і отримує з цього регулярне роялті – не менше 80 % коштів транзакцій.

На думку голови правління УКРКАРТ Олександра Пранова, участь у цьому проекті має для компанії особливий сенс, адже такі проекти розвивають український ринок інтелектуальної власності, роблять його більш захищеним і транспарентним.

- На перший погляд, портал нічим не відрізняється від інших web-магазинів. Проте в ядрі нами закладено доволі продвинуту логіку й функціонал з управління фінансами, - уточнив голова правління.

Компанія УКРКАРТ розглядає цей проект як один із напрямів диверсифікації свого бізнесу.

- Із 2014 року ми поступально трансформуємося від процесингового центру до повнофункціонального ІТ-девелопменту та проектного консалтингу в сфері платіжних систем. У наш час інформаційні технології давно вже не є прерогативою самих лише банків. А за 20-річний досвід на ринку УКРКАРТ набула цінний досвід у супроводженні банківських платіжних систем, що й стало причиною вибору «Українським авторським сервісом» нашої команди в якості технологічного розробника, - зазначив Олександр Пранов.

Довідка

«Український авторський сервіс» - громадська організація, створена для колективного управління авторськими та суміжними правами. Складена зі спеціалістів з досвідом роботи на ринку інтелектуальної власності, управління фінансами в банківській сфері, розвитку інформаційних систем і технологій.

УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (кол. НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг із реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр».