Компанією УКРКАРТ пройдено плановий аудит та отримано сертифікат PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), який є черговим підтвердженням повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

Стандарти PCI DSS - це вимоги до безпеки зберігання та обробки інформації про власника картки. Вимоги стандартів поширюються на всі компанії, що працюють з банківськими платіжними картками міжнародних платіжних систем.

Починаючи з 2007 року УКРКАРТ щорічно підтверджує статус відповідності стандартам безпеки індустрії платіжних карт.

 PCI DSS Compliance

Нагадаємо:

Компанія «Укркарт» більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide , послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.

Компанія «Compliance Control» має статус Qualified Security Assessor (QSA), а також VISA PIN Security Assessor та ACS Security Assessor (3-D Secure™ Security Requirements).

Консультанти «Compliance Control» мають успішній досвід проведення робіт по приведенню фінансових організацій у відповідність до вимог стандарту PCI DSS більш ніж в 20 країнах світу.